Z ostatniej chwili

Whitney Houston: Śmierć otoczona kontrowersjami i nadużywaniem substancji

Whitney Houston zmagała się z nadużywaniem substancji Spekulacje otaczają śmierć ikony Whitney Houston po jej długiej historii nadużywania substancji. Swoją karierę rozpoczęła od śpiewania gospel i modelingu, a po odkryciu przez Clive'a Davisa została podpisana z wytwórnią Arista. Houston miała już za sobą legendarną karierę w przemyśle rozrywkowym, kiedy wyszła za mąż za swojego byłego męża Bobby'ego Browna. Jej małżeństwo z Brownem było naznaczone chaosem i nadużywaniem substancji psychoaktywnych. Oboje publicznie udokumentowali swój gorący związek w reality show "Being Bobby Brown". Chociaż nigdy nie zostali bezpośrednio złapani przez kamerę, zarówno Houston jak i Brown cierpieli na problemy związane z uzależnieniem, widoczne w ich związku, komunikacji i wyglądzie fizycznym.

Mimo, że nie potwierdzono, czy śmierć Houston była związana z nadużywaniem substancji, jej nieobliczalne zachowanie, które doprowadziło do tragedii, skłania do spekulacji o nawrocie choroby. Według doniesień, artystka utopiła się w wannie po spożyciu koktajlu leków uspokajających na receptę. Przyczyna śmierci Houston nie została jeszcze ustalona. Walka Houston z narkotykami i alkoholem przyczyniła się do tego, że jej życie szybko wymknęło się spod kontroli. Bycie w związku z inną osobą nadużywającą substancji zaostrzyło chorobę Houston i mimo, że się rozwiodła, jej uzależnienie od narkotyków i nadużywanie substancji nadal postępowało. Będzie nam brakowało Whitney Houston, ukochanej artystki, ikony, matki i córki.

O nas

logo-footer

Grupa terapeutów zajmująca się nałogami. Portal poświęciliśmy niebezpiecznemu zjawisku pracoholizmu, które w XXI wieku zbiera coraz to większe żniwo. Kiedyś to nam ktoś pomógł, teraz z naszej wiedzy korzystają inni.

Często czytane

Kontakt
Charakterystyka pracoholików
Dlaczego wypoczynek w pracy jest tak ważny?

Świeże newsy branżowe

Bath Salts, DEA Ban i uzależnienie
Stereotypowa narkomanka zmieniła się
Whitney Houston: Śmierć otoczona kontrowersjami i nadużywaniem substancji
Wszelkie prawa zastrzeżone dla partnerstwodlapracy.pl